Monday, May 26, 2014

RolowaniePrzeprowadzka za pasem i taki pech. Co się stało? W łazience nie mieści nasz kosz na bieliznę! Straszne rzeczy! Ale i z tym sobie poradzimy. Jak? Upleciemy!


Z czego? Z gazet! Niemożliwe? A jednak.

Jakiś czas temu przywędrował do Polski nowy trend diy - papierowa makulatura. Ludzie wyplatają z niej najróżniejsze przedmioty. Od koszyków zaczynając, przez wazony i kubki na zmyślnych ozdobach kończąc. Ja ambitnie zacząć od kosza na bieliznę. Ale za nim zacznę pleść, potrzebuję papierowych rurek. Tak więc najbliższych kilka wieczorów, między pakowaniem, będę rolować tutki. Wbrew pozorom nie jest to takie proste - szczególnie kilka pierwszych. Ważne jest, by nie różniły się one między sobą zbytnio grubością. Wraz z kolejnymi rurkami jest coraz łatwiej. 
Co prawda mogłabym kupić gotowe tutki, ale po co? Tym bardziej, że w sklepie słono sobie za nie liczą. Na szczęście na parapecie zalegały stosy kolorowych gazet.


Zatem, wracam do rolowania!

Miłego 

Natalia ;)

2 comments:

  1. Way cool! Some very valid points! I appreciate you penning this
    article and also the rest of the site is really good.


    Here is my homepage funda libro samsung galaxy express 2

    ReplyDelete

Dziękuję za każdy komentarz! Staram się odpowiadać na wszystkie opinie.

Thanks for every comment! I try to respond to all opinions.

avatar-image-container { shadow:none; border: none; -moz-border-radius: 50px; -webkit-border-radius: 50px; border-radius: 50px; margin: .2em 0 0; }