Friday, December 20, 2013

Może portrecik dla Pani lub Pana?


Po pierwsze, przepraszam za małe zaniedbanie, ale ostatni tydzień był dość intensywny. Sesja zbliża się wielkimi krokami, a z racji obron prac inżynierskich przypadających na luty, już zaczęły się pierwsze zaliczenia.

Chociaż dzisiaj nie pokaże Wam żadnej z własnych prac, nadal poruszamy się w temacie artystycznym. Należy chwalić się swoim talentem, pokazywać innym, co się tworzy. I tak, dzisiaj przedstawię Wam prace mojej młodszej siostry, Anity.

Skubana, pomimo tylko 15 lat, ma talent rysunkowy. Potrafi odwzorować niemalże wszystko, jednak najchętniej maluje postaci. Są to najczęściej portrety ze zdjęć, chociaż czasami narysuje również kogoś z przestrzeni. Przez dłuższy czas operowała raczej ołówkiem. Ostatnio jednak odnowiła znajomość z kredkami. Trochę koloru jeszcze nikomu nie zaszkodziło.


Rysunkiem jako hobby  zajęła się ok.3 – 4 lat temu. Stara się coraz bardziej dopracowywać technikę swoich dzieł. W większości przypadków przedstawia swoje upodobania muzyczne, rysując ulubionych wykonawców - Florence and the machine oraz Bastille. Bez zbędnych słów – podziwiajcie jej prace! Trzymam za nią kciuki!

Chwili wytchnienia,
Natalia :)


Seria portretów koleżanek

Mój urodzinowy prezent ;) Wisi pięknie a w antyramie na ścianie.
Początki

Maffashion
seria "Flo"
Niestety niedokończony projekt w programie Gimp
Seria "Bastille"
1 comment:

Dziękuję za każdy komentarz! Staram się odpowiadać na wszystkie opinie.

Thanks for every comment! I try to respond to all opinions.

avatar-image-container { shadow:none; border: none; -moz-border-radius: 50px; -webkit-border-radius: 50px; border-radius: 50px; margin: .2em 0 0; }