Tuesday, January 28, 2014

Projekt: Weronika


Co myślicie o tym kołnierzyku? Niestety, to nie nasza robota. Ale do tego właśnie kołnierzyka miałyśmy dzisiaj stworzyć bransoletkę dla Weroniki, ponieważ jutro idzie na bal niczym Kopciuszek z bajki.


 My też czułyśmy się jak Kopciuszki, niestety w tej wersji przed balem. Niczym Kopciuszki segregowałyśmy tony koralików, zabrakło tylko pracowitych i pomocnych mrówek ;)

Ponieważ zasób półfabrykatów był wielki, od razu wzięłyśmy się do pracy. Z kołnierzykiem skojarzyły nam się białe i czarne koraliki. Z założenia bransoletka miała być elegancka (miała zwyczajnie pasować do szpilek ;) ). Ponieważ zbliżają się Walentynki, dodałyśmy drobny serduszkowy akcent. Żeby przełamać styl i nadać rockowego pazura, dodałyśmy czarny łańcuszek. Powstał dzięki temu swoisty glam rock :)

Oto walentynkowy akcentDodatkowo na specjalne życzenie Weroniki przerobiłyśmy jej naszyjnik na bransoletkę. Wyszło całkiem fajnie, chociaż zapomniałyśmy zrobić zdjęcie oryginału.
Weronika była bardzo zdziwiona, że tak szybko się uwinęłyśmy :)

Natalia i Asia

P.S. W ramach Walentynkowego Projektu czekamy na kolejne zgłoszenia! :)1 comment:

  1. Bardzo ładnie to wyszło! ale znalazłam Wam błędzik malutki:
    "Żeby przełamać styl i nadać rockowego stylu, " - styl, styl ;)

    ReplyDelete

Dziękuję za każdy komentarz! Staram się odpowiadać na wszystkie opinie.

Thanks for every comment! I try to respond to all opinions.

avatar-image-container { shadow:none; border: none; -moz-border-radius: 50px; -webkit-border-radius: 50px; border-radius: 50px; margin: .2em 0 0; }