Saturday, January 4, 2014

"Szyję - Pomagam" - Licytacja


Kochani!

Pamiętacie jeszcze konkurs "Szyję- Pomagam", na potrzeby którego powstały małpka Emi i lalka Panna Zuzanna? Jakiś czas temu pojawiły się wyniki. Niestety, żadnej z nas ie udało się wygrać, jednak nie to jest najważniejsze. Swoją drogą, zwyciężczyni miała piękny gest i całą wygraną przekazała fundacji A kogo?.

Od wczoraj ruszyła licytacja prac konkursowych. Maskotkę może kupić każdy, wybierając swoją faworytkę na stronie (LICYTACJA) i podając swoją stawkę. Ceny wyjściowe zaczynają się od 20 zł (prace finałowe są nieco droższe). Przypominam, że cały dochód z licytacji zostanie przekazany fundacji A kogo? zajmującej się dziećmi w stanie śpiączki. 
Warto zwrócić uwagę, że w przeciągu ostatnich miesięcy dwoje dzieci, znajdujących się w wybudowanej przez fundacje klinice Budzik, wybudziło się ze śpiączki. Teraz czeka je rehabilitacja i, miejmy nadzieję, szczęśliwy powrót do życia.

Jeśli chcielibyście wspomóc działania fundacji, zajrzyjcie na stronę. Być może któraś z maskotek zawładnie Waszym sercem lub stanie się wymarzonym prezentem dla malucha w Waszej rodzinie.

Miłego odpoczynku w ten długi weekend

Natalia ;)No comments:

Post a Comment

Dziękuję za każdy komentarz! Staram się odpowiadać na wszystkie opinie.

Thanks for every comment! I try to respond to all opinions.

avatar-image-container { shadow:none; border: none; -moz-border-radius: 50px; -webkit-border-radius: 50px; border-radius: 50px; margin: .2em 0 0; }