Friday, October 18, 2013

Konkurs „Szyję – pomagam”

http://www.ostaszewska.com/konkurs-szyje-pomagam/
Cześć!

Zanim zaczniemy wrzucanie fotek z naszymi pracami, chciałybyśmy zwrócić Waszą uwagę na bardzo ciekawą akcję, organizowaną przez Atelier Kamy Ostaszewskiej. Wystarczy uszyć uroczą lalkę, przytulnego misia lub jakąś inną zwariowaną maskotkę w kreacji ślubnej i nadesłać ją do 30 listopada.
Najfajniejsze w całym konkursie jest to, że lalki będą później wystawione na aukcję, a dochód z niej będzie przeznaczony na fundację Akogo? Ewy Błaszczyk. Wszelkie konkretne informacje znajdziecie tutaj.

Myślimy, że to fajna okazja, aby jednocześnie rozwinąć swoje umiejętności jak i pomóc chorym dzieciom. I nie zrażajcie się pustką w głowie. My zaczęłyśmy od podróży po lokalnych lumpeksach i wyboru szmatek na sukieneczki. Doszło nawet do tego, że kupiłyśmy całą marynarkę tylko dlatego, że miała piękną podszewkę w kropeczki - bo kto powiedział, że suknie ślubne muszą być białe? Trzymamy za Was kciuki!!

Gorąco pozdrawiamy,

Natalia i Asia1 comment:

Dziękuję za każdy komentarz! Staram się odpowiadać na wszystkie opinie.

Thanks for every comment! I try to respond to all opinions.

avatar-image-container { shadow:none; border: none; -moz-border-radius: 50px; -webkit-border-radius: 50px; border-radius: 50px; margin: .2em 0 0; }