Monday, October 21, 2013

Szkatułka


Czołem!


Przyszła pora na podzielenie się pierwszymi zdjęciami naszych dzieł.

Jako efekt weekendowej nudy i wstępnych porządków w biżuterii, związanych z powstaniem bloga, w mojej głowie zrodził się pomysł i potrzeba posiadania szkatułki. Mogłam ją po prostu kupić, ale o ile przyjemniej jest stworzyć coś samodzielnie. Oczywiście nie obyło się bez ofiar.
Poległo kilka kartonów (toster i suszarka straciły swoje domy), parę opakowań kleju, rolka taśmy, bluzka i papier ozdobny. Ostatecznie powstało miejsce, gdzie nareszcie mogę przechowywać swoje skarby w porządku i w razie potrzeby szybko odnaleźć poszukiwaną błyskotkę. Pozostało mi jeszcze wykończenie miejsca na pierścionki, tudzież kolczyki na sztyfcie, ale muszę najpierw znaleźć odpowiedni wzór tkaniny. Zatem zapowiada się kolejne buszowanie po lumpkach lub, jeśli coś zostanie, wykorzystam jakąś szmatkę z naszych maskotkowych poczynań.

Poniżej kilka zdjęć w stanie surowym oraz efekt finalny. Mam nadzieję, że się Wam spodoba ;)

Trzymajcie się ciepło!

Natalia

2 comments:

  1. Ciekawie to wygląda, ale nie chcę wiedzieć, ile czasu potrzeba na wykonanie takiej szkatułki. Jestem pod wrażeniem :) :) :)

    ReplyDelete

Dziękuję za każdy komentarz! Staram się odpowiadać na wszystkie opinie.

Thanks for every comment! I try to respond to all opinions.

avatar-image-container { shadow:none; border: none; -moz-border-radius: 50px; -webkit-border-radius: 50px; border-radius: 50px; margin: .2em 0 0; }