Wednesday, October 16, 2013

Witamy w naszym zwariowanym świecie!

Humanistka i umysł ścisły, które połączyła miłość do rzeczy pięknych i niebanalnych.  Pierwszy raz spotkałyśmy się w jednej grupie przedszkolnej, jednak na przyjaźń musiałyśmy zaczekać do wyjazdu na studia do Poznania. Nasza więź umocniła się wraz ze wspólnym buszowaniem w sklepach z koralikami i półfabrykatami oraz na corocznych Targach Rękodzieła. W końcu postanowiłyśmy podzielić się tym co robimy i kochamy.

Cała przygoda zaczęła się banalnie, od kilku par kolczyków. Z czasem zauważyłyśmy, jaką sprawia nam frajdę wyszukiwanie kolejnych elementów i tworzenie nowych wzorów. Później samo się potoczyło dalej. Ciągle nam było mało i mało, same kolczyki nie wystarczały. Każda znalazła coś dla siebie. Asia próbuje swoich sił w bransoletkach, tworzy przepiękne stworki z koralików, szydełkuje. Natalia maluje koszulki, testuje swoje umiejętności szyjąc kopertówki z filcu.

Mamy otwarte umysły, czerpiemy inspiracje z wszystkiego co nas otacza. Nie zamykamy się na żadną formę. Staramy się pogłębiać swoje umiejętności i czerpać z tego nieustającą przyjemność.

Będziemy starały się regularnie wrzucać zdjęcia naszych prac – tych pierwszych, niedoskonałych, tych następnych, coraz lepszych i nowych tworów. Mamy nadzieję, że się Wam spodoba.

Gorące pozdrowienia


Natalia i Asia ;)

2 comments:

  1. Czekam z niecierpliwością i trzymam kciuki :)

    ReplyDelete
  2. Czekam z niecierpliwością i trzymam kciuki :)

    ReplyDelete

Dziękuję za każdy komentarz! Staram się odpowiadać na wszystkie opinie.

Thanks for every comment! I try to respond to all opinions.

avatar-image-container { shadow:none; border: none; -moz-border-radius: 50px; -webkit-border-radius: 50px; border-radius: 50px; margin: .2em 0 0; }