Sunday, November 24, 2013

Świąteczny Konkurs Strima – Ozdoba choinkowa, edycja VI

http://pl.strima.com/info/news/446/full/

"Coraz bliżej Święta, coraz bliżej Święta..." - każdy kojarzy ten tekst. Święta co prawda za miesiąc, ale w galeriach handlowych i społecznościach internetowych już pojawiają się pierwsze symbole. Wszechobecne mikołaje, choinki, w radiu wkrótce popłynie "Last Christmas", a w sieci mnóstwo mikołajkowych i bożonarodzeniowych konkursów.


Na taki przykład trafiłam kilka dni temu, zupełnie przypadkiem. No, może nie do końca przypadkiem, bo dość regularnie przeglądam stronę, na której zebrane są najróżniejsze konkursy. Nieskromnie powiem, że nawet kilka razy udało mi się coś wygrać. Wracając do tematu, natknęłam się na konkurs organizowany przez firmę Strima, zajmującą się sprzedażą maszyn, części i akcesoriów niezbędnych do szycia, również przemysłowego. Ponadto firma ma bogatą ofertę zajęć warsztatowych.

Zadaniem konkursowym jest uszycie ozdoby choinkowej z wykorzystaniem dowolnego materiału, a następnie przysłanie jej na adres organizatora. Nagrodą główną w konkursie jest maszyna do szycia. Udział w konkursie nie jest ograniczony wiekowo, a każdy może wykonać kilka prac, tym samym zwiększając swoją szansę na wygraną. Prace należy nadsyłać do 16.12. Więcej informacji i regulamin znajdziecie TUTAJ.

Konkurs, w którym uszyłam małpkę Emi, pobudził moją ochotę do dalszego zgłębiania tematu, dlatego z pewnością spróbuję coś wyjątkowego stworzyć. Przy okazji przypominam o możliwości głosowania na Emi oraz Pannę Zuzannę poprzez like nad zdjęciami maskotek (GŁOSUJ NA EMIGŁOSUJ NA PANNĘ ZUZANNĘ)

Do miłego zaczytania

Natalia ;)


1 comment:

  1. O, dzięki za reklamę! Już niedługo będzie nawet co u mnie przeczytać :D
    A co do konkursów to życzę powodzenia! Na pewno stworzycie coś niesamowitego i któraś z was zgarnie tę maszynę do szycia ;)

    ReplyDelete

Dziękuję za każdy komentarz! Staram się odpowiadać na wszystkie opinie.

Thanks for every comment! I try to respond to all opinions.

avatar-image-container { shadow:none; border: none; -moz-border-radius: 50px; -webkit-border-radius: 50px; border-radius: 50px; margin: .2em 0 0; }